WALKA Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ - OLIWIERKA !

Pamiętnik

Co nowego u Oliwierka?

2012-09-10 14:02:25, komentarzy: 3

Wczoraj wrócilismy z drugiego w tym roku turnusu rehabilitacyjnego,rozpakowujemy się,pierzemy i odpoczywamy....

Był to bardzo pracowity i cięzki okres dla Oliwierka.

Przed turnusem Oliwierek był chory...dopadło go zakażenie dróg moczowych to  niestety niespodzianka po pierwszym turnusie na którym Oliwierek miał aquaterapie...jest już lepiej ale niestety nie wyglądało to ciekawie...Trzy razy woziłam mocz na badania do Wrocławia...a pobranie go w warunach jak najbardziej "sterylnych" graniczyło z cudem bo jak wiecie Oliś jest jeszcze nie odpieluchowany...Oliś dostał leki i w chwili obecnej wyniki badań są dobre.

Od jutra zaczynamy terapie i zajecie w Promyku Słońca, a w styczniu planujemy wyjazd na kolejny turnus rehabilitacyjny o ile srodki finansowe nam na to pozwolą.

W tym roku czeka nas jeszcze pobyt na neurologii dziecięcej oraz najważniejsze badania w kierunku autyzmu, narazie wykonamy je we Wrocławskiej Przychodni, niestety na badania w Opolskiej Prodeste nie mamy na chwilę obecną pieniążków,brak środków na subkoncie a koszt badań z dojazdem i noclegiem to ok.1300zł.

 

 

 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

 • Ewelina 15:55, 10 września 2012

  Trzymam mocno kciuki,aby udało sie zebrac pieniązki na kolejny wyjazd.Oliwierek to bardzo dzielny chłopak,jego mama również.Pozdrawiam
  Ewelina

  Odpowiedz
 • Ciocia Kasia 17:31, 10 września 2012

  Mój dzielny Synek ;) Trzymamy kciuki:D

  Odpowiedz
 • martynkazuzia 19:10, 10 września 2012

  Trzymam kciuki za Olisia, uda Wam się zebrać pieniążki na turnus i na Prodeste wierzę w to bardzo, buziaki Ps. notka bardzoooooo długa:D

  Odpowiedz
Kreator stron internetowych - strona bez programowania